PRIVĀTUMA POLITIKA

MP Globe, SIA (turpmāk tekstā – „mēs”, „mums” un „mūsu”) apņemas aizsargāt katra indivīda privātumu, kurš izmanto mūsu pakalpojumus, apmeklē mūsu mājas lapu mpglobe.lv un sazinās ar mums.

Mūsu privātuma politika palīdzēs Jums izprast, kādu informāciju MP Globe, SIA apkopos un kādos veidos šī informācija tiks izmantota.

Mēs apkoposim un apstrādāsim Jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta. Personas datu apstrādes Reģistrācijas apliecība Nr. 001723

Kā mēs apkopojam un lietojam personisko informāciju
Mēs apkopojam Jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat sevišķi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:

• Ja Jūs piesakaties kādam no mūsu hostinga plāniem mājas lapā mpglobe.lv;
• Ja Jūs reģistrējat domēnu mājas lapā mpglobe.lv;
• Piedalāties konkursos vai balvu izcīņā, ko mēs reklamējam mājas lapā mpglobe.lv;
• Ja aizpildat jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājas lapā mpglobe.lv.

Informācijas sniegšana trešajām pusēm
Ar šo mēs apņemamies neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktos gadījumos. Mēs varam izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu Jums par jauniem produktiem un īpašiem piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt, nozīmīgām izmaiņām mājas lapā vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu Jūs interesēt.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana
Ja sniegsiet mums savu personisko informāciju, mēs to varam saglabāt un izmantot šādiem mērķiem:

• Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu Jūsu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;
• Lietot Jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem un īpašiem piedāvājumiem. Ja nevēlaties saņemt šādu informāciju, informējiet mūs par to nosūtot e-pastu uz info@mpglobe.lv ;
• Piešķirt piekļuvi mājas lapas ierobežotajām zonām;
• Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

Sīkdatņu politika
Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja Jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Tomēr šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai. Ja vēlaties izslēgt sīkdatņu atbalstu, Jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Tas jebkurā gadījumā ietekmēs piekļuvi mūsu tīmekļvietnei.

Saites uz citām vietnēm un no tām
Ja izmantojat saiti no mūsu tīmekļvietnes no kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu Jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. MP Globe, SIA neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Jūsu tiesības
Jums ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt šo informāciju. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu Jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja Jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim Jums nodrošināt noteiktus pieejamos pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem
Lietojot mājas lapu mpglobe.lv, Jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājas lapu nelietot. MP Globe, SIA patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot MP Globe, SIA tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās Jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Augstas kvalitātes pakalpojuma nodrošināšanai šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Turpinot aplūkot tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Privātuma politika